Burbuļu priekiem nav robežu!
Arī Tu vari pārsteigt savus viesus ar krāšņiem, gigantiskiem ziepju burbuļiem. Esi vakara zvaigzne un uzbur lielo ziepju burbuļu šovu! Iesaisti viesus un gūstiet prieku – lieli, mazi, krāsaini ziepju burbuļi pacelsies debesīs un dejos Tavā pagalmā! Plāno svētkus, kāzas vai izlaidumu, bet varbūt sporta spēles – izvēlies, kādu no burbuļu nomas komplektiem un burbuļojiet kopā ar draugiem!

Lietošanas noteikumi

Ielejiet ziepju burbuļu šķidrumu tīrā burbuļu spainī. Iemērciet burbuļu veidošanas nūjas striķus spainī ar burbuļu šķidrumu, nūjas gali jāsaliek kopā, jānostājas ar muguru pret vēju, tad sakļautā veidā kāti jāpaceļ sev priekšā izstieptās rokās, cik vien augstu iespējams, un, turot katru nūju savā rokā, lēnām jāver rokas vaļā līdz augšējais striķis ir nostiepies praktiski taisns. Ja ir kaut neliels vējš no muguras, tad tas ātri vien uzpūtīs lielu ziepju burbuli Jūsu vietā. Ja vēja nav, tad turot nūjas paceltas jāpaiet daži soļi atpakaļ līdz izveidojas burbulis, ja vējš ir ļoti stiprs, tas burbuļus var saplēst. Stiprā vējā iesakām izmantot burbuļu veidošanas nūjas “Tīkls”, vai pagaidīt kamēr vējš norimstas. Svarīgi!!! Izvairieties no ziepju burbuļu šķidruma nokļūšanas acīs vai mutē. Ja negadījums tomēr noticis, izskalot acis vai muti ar lielu daudzumu tīra ūdens, ja nepieciešams vērsties pie ārsta.

Ievēro: netīrs ziepju burbuļu šķidrums (zāle, smiltis utml.) veidos neizturīgus burbuļus, kas ātri plīst. Uzmaniet, lai šķidrums būtu pēc iespējas tīrāks, papildiniet burbuļu spaini ar tīru šķidrumu no kannas.

Kad esat noguruši no burbuļu veidošanas prieka, tad burbuļu veidošanas nūjas novietojiet tā, lai striķi nesaskartos ar zemi, smiltīm vai zāli, un ļaujiet tiem nožūt. Sausas burbuļu veidošanas nūjas ievietojiet un izskalotu, sausu burbuļu spaini ievietojiet somā. Somu ar burbuļu veidošanas nūjām, kopā ar tukšo ziepju burbuļu šķidruma kannu nogādā Burbuļu birojā!

Norādītajā nomas cenā nav iekļautas piegādes izmaksas, ja nepieciešama piegāde, izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.

Korporatīviem vai publiskiem pasākumiem piedāvājam izvēlēties burbuļu nomas komplektu apkalpojošo personālu – burbuļu meitenes – kas rūpēsies par burbuļu veidošanas nūju un burbuļu šķidruma tīrību, nepieciešamības gadījumā papildinās burbuļu traukus ar tīru burbuļu šķidrumu, konsultēs dalībniekus par burbuļu veidošanas iespējām, parādīs kā pareizi veidot burbuļus. Izmaksas par šo pakalpojumu tiek aprēķinātas individuāli.

Pasūtīt burbuļus

*pasūtijuma cenā nav iekļautas piegādes izmaksas, tās tiek aprēķinātas individuāli